Bizi Arayın

KIA NİTKO OTOMOTİV

FLC GENEL BAKIŞ

KIA olarak temel amacımız satış sonrasında da fark yaratmaktır. Family Like Care anlayışında, KIA sahiplerini ailemizin bireyleri gibi görürüz. KIA Satış Sonrası Hizmet vaatlerimiz de bu anlayışa göre şekillenmiştir.

*KIA, düzenli kontrolün aracınıza faydasını bilir.

KIA yetkili servislerine geldiğinizde, konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından KIA aracınızın mevcut durumu ile ilgili ücretsiz check- up hizmeti sağlanır.

*KIA Yetkili Servislerinde sürpriz yaşamazsınız
KIA Yetkili Servislerinde aracınızda gerçekleştirilecek yapılacak tüm işlemler size detaylı olarak açıklanır ; aracınızın tahmini teslim tarihi ve ödeyeceğiniz tutar belirtilir. Ayrıca aracınızı teslim alırken, aracınızda gerçekleştirilen tüm işlemlerle ilgili olarak detaylı bilgilendirilirsiniz.

*KIA ile yolunuzdan ayrılmazsınız
Garanti altındaki KIA aracınız 24 saat içinde onarılamıyorsa ve aracınız hareketsiz kaldıysa size ücretsiz ikame araç sağlanır. Hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz.

*KIA, aracınıza tutkuyla bakar
KIA’nıza sizden daha fazla özeni sadece KIA Yetkili Servisleri gösterebilir. KIA Aracınızı yetkili servislerimizden teslim alırken, bıraktığınızdan daha temiz bir araç bulursunuz.